Kurumsal

Umi Sağlık

Umi Sağlık Hizmetleri; 2000 yılından bu yana sektörde kazandığımız deneyimlerimizle Kalp ve Damar Cerrahisi, Plastik Cerrahi, Ortopedi, Yenidoğan Yoğun Bakım Teknolojileri alanında çalışmak üzere kurulmuştur.

 

Sağlık için kaliteyi güvenle birleştirmek ve müşterilerine mükemmel hizmeti götürmek vizyonu ile yola çıkan UMİ, bugün alanındaki lider firmalardan olup faaliyet alanına sağlık turizmini de ekleyerek profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Umi Sağlık Hizmetleri, tüm çalışanları ile beraber, kaliteden asla ödün vermeden, en yenilikçi, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmak için çalışır; satış ve satış sonrası destek hizmetlerini, Türkiye genelinde sürdürür.

Misyon

Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; bilimsel temellere dayandırılmış çağdaş biyomedikal ürün ve hizmetleri ülkemize kazandırarak sürekliliği sağlamaktır.

Vizyon

Üstün nitelikli ekibi, çağdaş alt yapısı, son teknolojiyi kullanan yenilikçi öncü uygulamaları, akademik çalışmaları ve büyük tecrübesi ile sağlık hizmetlerinde Türkiye’de bir model ve marka oluşturmaktır.